skip navigation
[email protected] +90 324 237 81 19 08:00 - 18:00

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Anasayfa / Parsiyel Yük Taşımacılığı

Tüm dünyaya nakliye yapıyoruz En iyi lojistik şirketi, HIZLI ve GÜVENLİ!

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Açıklama

Parsiyel taşımacılığı, bir veya daha fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen malların tek birleşmiş yük halinde taşıma sürecidir.  Yük teslimatı genellikle deniz, demiryolu, karayolu veya hava yoluyla gerçekleşmektedir. Bu durumda alıcıları farklı olan mallar aynı konteyner veya vagonun içinde taşınabilmektedir.

Parsiyel teslimatın avantajları:

1.Tasarruf. Az miktarda genel kargo göndermek için müşterinin bu amaçla kiralanan aracının navlun bedelini ödemesi gerekmez. Nakliye maliyeti taşınan malların ağırlığı veya hacmi ile doğru orantılı olarak hesaplanır. Küçük miktarda malların depolanması için gerekli alan düşük olduğundan depo maliyetlerin azalması da müşteri için önemli avantaj sağlar.
2.Kolaylık. Bu tür taşımacılık tehlikeli maddelerin dışındaki tüm yükler için uygundur.
3.Güvenilirlik. Bu hizmeti seçerek, müşteri kendi mallarının güvenli ve sağlam bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilir.

Bu hizmet, sınırlı sayıda yurt dışından mal ithal eden bireyler ya da küçük ölçekli şirketler için mükemmel bir çözümdür. Bazen bu hizmet, yabancı on-line mağazalardan oldukça büyük partiler halinde mal satın alan ve bazı nedenlerden dolayı ekspres teslimatı kullanmak istemeyen perakende müşteriler tarafından kullanılmaktadır.