skip navigation
[email protected] +90 324 237 81 19 08:00 - 18:00

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Tüm dünyaya nakliye yapıyoruz En iyi lojistik şirketi, HIZLI ve GÜVENLİ!

Hakkımızda


FİDANTUR, Taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan firmamız, en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlar ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır.

service-3Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı-ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Şirketimiz mümkün olan en iyi hizmeti sunmakla beraber; müşterilerine ithalat ve ihracat ile ilgili tüm bilgi akışını sağlayan bir uluslar arası nakliye firmasıdır.

Strateji ve politikamız; hızla gelişen dünya ile birlikte var olan bilgi birikimimizi geliştirmek buna paralel olarak da hizmet sınırlarımızı genişletmektir.Bu hedefin çıkış noktası müşteri memnuniyetidir.

Kadromuz dünyanın her yerine en iyi servisi, en güvenli şekilde, en uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden sunabilmektedir.

Kurumsal
Fidantur kara yolu, proje ağır yük, konteynır taşımacılığı ve depolama, liman ve işçilik alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu.Merkezi yeri Mersin' de olup Irak Zakho' da aktarma saha ve depo, Arbil' de şube ofisi bulunmaktadır.

Vizyon
Lojistik alanında farklılık ve değişiklik yaratarak sürekli büyümeyi hedefleyen saygın bir marka olmak.

Misyon
Müşteri memnuniyetini ön planda tutup var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabililmesi için verdiği sözü ve hizmeti tam anlamıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterilerinin ilk tercihi olmaya çalışmasıdır.