skip navigation
[email protected] +90 324 237 81 19 08:00 - 18:00

Oto Çeker Hizmetleri

Anasayfa / Oto Çeker Hizmetleri

Tüm dünyaya nakliye yapıyoruz En iyi lojistik şirketi, HIZLI ve GÜVENLİ!

Oto Çeker Hizmetleri

Açıklama

Son yıllarda, ulaştırma endüstrisi aktif olarak gelişmektedir. Otomobil üreticileri ürünlerinin sayısını artırıyor, ithalat ve ihracat hacimleri büyüyor, dağıtım ağı genişliyor. Sonuç olarak, pazarın bu sektöründeki nakliye ve lojistik hizmetlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Fidan Tur-Associated Traffic AG, araç ve diğer otomotiv ürünlerinin teslimini sağlayan geniş bir nakliye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Fidan Tur uzmanları 20 yıldan fazla bir süredir Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ve Orta Asya ülkelerinde otomobil taşımacılığı için en iyi yolları geliştirmektedir.

ARAÇ ÇEŞİTLERİ ARAÇ ÇEŞİTLERİ
Şirketimiz, maksimum taşıma güvenliğini sağlamak ve güvenilir hizmeti garanti etmek için 2, 3, 4 veya 8-10 araç kapasiteli özel oto taşıyıcı araçları kullanıyor.

Müşterinin isteklerine bağlı olarak sevkiyat için adapte edilmiş araçlar kullanılmaktadır:

Açık taşıyıcılar çekici ve özel römorktan oluşmaktadır. Arabalar bu taşıyıcıya birer birer yüklenir ve tekerlekler kayış ve durdurucularla güvenli bir şekilde sabitlenir.
Kapalı ve tenteli oto taşıma araçları, özel kaplama ve tenteler sayesinde otomobilleri çeşitli hasarlardan korur. Otomobillerin kapalı oto taşıyıcılarla taşınması, tekerleklerin altından çıkan taşlara ve kirliliğe, toza ve yağmura karşı ek koruma sağlar.
Çekici, farklı yerlerden birçok aracı taşımanıza olanak sağlar.
Nakliye ortaklarımızın deneyimli sürücüleri, otomobillerin araca yüklenme ve sabitlenme sorumluluğunu çok iyi bilmektedir. Yarı römork üzerine yükleme ve boşaltma yapılırken, gönderenin ve alıcının güvenli bir yükleme ve boşaltma işlemi için özel bir rampa sağlaması gerekir.