skip navigation
[email protected] +90 324 237 81 19 08:00 - 18:00

Hava Yolu Taşımacılığı

Anasayfa / Hava Yolu Taşımacılığı

Tüm dünyaya nakliye yapıyoruz En iyi lojistik şirketi, HIZLI ve GÜVENLİ!

Hava Yolu Taşımacılığı

Açıklama

Havayolu Departmanımız, kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkmış ve her geçen gün üzerine yeni hizmetler ekleyerek müşterilerine nasıl daha iyi hizmet vereceğine odaklanmıştır.

Uluslararası ticarete hizmet veren tüm havalimanları için ihracat ve İthalat servisi sunabilmekteyiz. Güçlü acente ağımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile kapıdan kapıya taşıma hizmetleri sunmaktayız..

İthalat/ihracat olarak hizmet verdiğimiz havayolları taşımaları için yaptığımız çalışmalar, tecrübemiz vesilesi ile müşterilerimize ekstra maliyet avantajları sağlamakta, kuruluş günümüzden beri ana hedefimiz olan hızlı evrak teslimatı ile müşterilerimizin lojistik süreçlerinde hem zamandan hem de ardiye gibi masraflardan tasarruf etmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız.
İhtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, müşterilerimizin konsantrasyonlarının üretim, pazarlama, satış gibi kendi faaliyet alanlarında kalmasına yardımcı olmak ve lojistik yükünü üzerlerinden alarak çözüm ortakları olarak faaliyet göstermek öncelikli hizmet anlayışımızdır.


Firmamız Havalimanı Taşımacılığı kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır;
• Havalimanından havalimanına teslim,
• Havalimanından kapıya teslim,
• Kapıdan havalimanına teslim,