FİDANTUR
, Taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan firmamız, en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlar ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır.

Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı-ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Şirketimiz mümkün olan en iyi hizmeti sunmakla beraber; müşterilerine ithalat ve ihracat ile ilgili tüm bilgi akışını sağlayan bir uluslar arası nakliye firmasıdır.

Strateji ve politikamız; hızla gelişen dünya ile birlikte var olan bilgi birikimimizi geliştirmek buna paralel olarak da hizmet sınırlarımızı genişletmektir.Bu hedefin çıkış noktası müşteri memnuniyetidir.

Kadromuz dünyanın her yerine en iyi servisi, en güvenli şekilde, en uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden sunabilmektedir.

Kurumsal

Fidantur kara yolu, proje ağır yük, konteynır taşımacılığı ve depolama, liman ve işçilik alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu.Merkezi yeri Mersin' de olup Irak Zakho' da aktarma saha ve depo, Arbil' de şube ofisi bulunmaktadır.


Vizyon

Lojistik alanında farklılık ve değişiklik yaratarak sürekli büyümeyi hedefleyen saygın bir marka olmak.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabililmesi için verdiği sözü ve hizmeti tam anlamıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterilerinin ilk tercihi olmaya çalışmasıdır.

 
Fidantur tenteli jumbosal kasa ve lowbet araçlarıyla her zaman hizmetinizde.Yükünüzün tonajı ve ölçüleri ne olursa olsun özmal araçlarınızla güvenilir ve zamanında ...

Devamı >>

Proje işlerinizin en uygun nakil araçları ile en kısa sürede karayolu güzargahını kullanarak varış noktalarına kendi öz mal araçlarımız ve lowbetlerimiz ile teslim etmekteyiz ...
Irak' ın herhangi bir bölgesine transit veya direk giden hassas yükleriniz müşterilerimizin tercihi ile Irak/Zakho' da Arap plakalı araçlara aktarılır, en tehlikeli bölgelere hızlı ...

Devamı >>
Limanlara Fidantur adına gelen yükleriniz gerekli aktarmalar ve gümrük işlemleri yapıldıktan sonra istenilen tarihte araçlarımıza yüklenip destinasyonlara ...

Devamı >>